Kiedy nadejdzie wrzesień (1961)

Kiedy nadejdzie wrzesień 2019-01-11 20:47:31

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kiedy nadejdzie wrzesień" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Come September

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 52 min.

Data premiery

  • 1961-08-09

Data premiery DVD

  • 1961-08-09

Studio

  • Universal

Kategoria wiekowa

  • Approved

Zobacz również

Zarys fabuły

Zamożny przedsiębiorca Robert Talbot co roku spędza wakacje w swojej nadmorskiej willi we Włoszech - razem z włoską przyjaciółką Lisą Fellini. Ale tego roku Talbot, nie mogąc się doczekać, wybiera sie na wakacje nieco wcześniej niż zazwyczaj. Okazuje się, że pod jego nieobecność willa zamieniła się w eksluzywny hotel...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kiedy nadejdzie wrzesień online. Reżyserem filmu jest Robert Mulligan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 52 min. Premiera miała miejsce w środa 09 sierpień 1961. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kiedy nadejdzie wrzesień" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kiedy nadejdzie wrzesień" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.