Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie (2018)

Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie 2019-07-02 14:02:17

Źródło: filmweb.pl

Film "Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Câteva conversaţii despre o fată foarte înaltă

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 10 min.

Zarys fabuły

Dwie dziewczyny zaczynają konwersować przez internet - początkowo o innej kobiecie, która kiedyś była im bliska. Postanawiają się spotkać, romans wisi w powietrzu. Rozmowy prowadzą do kawy, kawa do wina, wino do zbliżenia. Przełamywaniu dystansu towarzyszy jednak coraz większy rozdźwięk oczekiwań: jedna szuka kogoś, kto zamknąłby się z nią w bezpiecznej "szafie", druga śmielej mierzy się z życiem i gotowa jest skoczyć na głęboką wodę.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie online. Reżyserem filmu jest Bogdan Theodor Olteanu. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 10 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.