Kin-dza-dza! (1986)

Kin-dza-dza! 2019-12-03 20:07:11

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kin-dza-dza!" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Kin-Dza-Dza!

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 15 min.

Data premiery

  • 1986-12-01

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Dwóch ludzi (Wujek Wowa i Skrzypek) po naciśnięciu guzika na urządzeniu trzymanym przez dziwnie wyglądającego człowieka, przemieszczają się na inną planetę. Jest to pustynna planeta Plyuk w galaktyce Kin-Dza-Dza. Mieszkańcy porozumiewają za pomocą sylab, potafią też czytać w myślach. Cały paradoks Plyuk polega na tym, że ich cywilizacja technicznie jest znacznie bardziej rozwinęta niż ziemska, natomiast społecznie jest bardziej barbarzyńska. Na planecie jest specjalny sposób rozpoznawania istot żywych, polegający na nakierowaniu strumienia światła, gdy zapali się światło pomarańczowe - oznacza to, iż istota jest Chatlaninem (wyższa pozycja w kaście Plyuk), natomiast kolor zielony oznacza Pacaka czyli gorszego. Wujek Wowa i Skrzypek, mają przed sobą długą i pełną przygód podróż, aby wrócić z powrotem do domu.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kin-dza-dza! online. Reżyserem filmu jest Georgi Daneliya. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 15 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 01 grudzień 1986. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kin-dza-dza!" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kin-dza-dza!" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.