Kiss Me First (2018)

Kiss Me First 2018-12-01 01:01:12

Źródło: filmweb.pl

Serial "Kiss Me First" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz.

Zarys fabuły

„Kiss Me First” opowiada historię Leili (Tallulah Rose Haddon), samotnej 17-latki uzależnionej od fikcyjnego serwisu internetowego o nazwie Agora, w którym spotyka Tess (Simona Brown) — wyluzowaną i przebojową imprezowiczkę skrywającą jednak pewien mroczny sekret. Dziewczyny zaprzyjaźniają się w realu, a gdy Tess przepada bez śladu, Leila postanawia przejąć jej tożsamość. W ten sposób zostaje wciągnięta w wir tajemniczych wydarzeń związanych z jej zniknięciem.

Galera zdjęć

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 She Did Something
1 2 Make It Stop
1 3 Off the Rails
1 4 Friends Let Us Down
1 5 The Witch Is Coming
1 6 You Can Never Go Home

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial kiss me first online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Thriller. Cały serial trwa około 1 godz. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kiss Me First" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kiss Me First" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.