Kobieta przeciw kobiecie (1923)

Kobieta przeciw kobiecie 2019-03-16 20:10:21

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kobieta przeciw kobiecie " uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Woman to Woman

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 22 min.

Data premiery

  • 1924-02-04

Zobacz również

Zarys fabuły

Film oparty na przebojowej sztuce Michaela Mortona Kobieta Przeciw kobiecie. Melodramatyczna fabuła łączy się z wojennym tłem. Film opowiada historię brytyjskiego oficera Davida Ansona-Panda, który we Francji zakochuje się w dziewczynie imieniem Louise. Nagłe wezwanie na front uniemożliwia rozkwit związku. Ranny David traci pamięć i wraca do Anglii. Dalsza akcja obrazuje skomplikowane dramaty miłosne toczące się między byłą kochanką Davida, a jego obecną, poślubioną w Anglii żoną. 

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kobieta przeciw kobiecie online. Reżyserem filmu jest Graham Cutts. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 22 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 04 luty 1924. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kobieta przeciw kobiecie " jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kobieta przeciw kobiecie " na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.