Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom (2012)

Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom 2019-04-14 15:47:21

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Moonrise Kingdom

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 34 min.

Data premiery

  • 2012-06-29

Data premiery DVD

  • 2012-06-29

Box office

  • $45,507,865

Studio

  • Focus Features

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wes Anderson przedstawia wzruszającą historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia w bezkresnej głuszy lasów Nowej Anglii.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kochankowie z księżyca. moonrise kingdom online. Reżyserem filmu jest Wes Anderson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 34 min. Premiera miała miejsce w piątek 29 czerwiec 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.