Komando (1985)

Komando 2018-11-30 17:01:06

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Komando" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Commando

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 1985-10-04

Data premiery DVD

  • 1985-10-04

Studio

  • 20th Century Fox

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Pułkownik Matrix (Arnold Schwarzenegger), emerytowany członek oddziałów specjalnych, wraca do walki po tym, jak jego córka (Alyssa Milano) zostaje porwana. Aby ją odzyskać Matrix musi zgładzić prezydenta jednego z państw w Ameryce Południowej. Pułkownik ucieka jednak swym prześladowcom i uzbrojony w cały arsenał różnorodnej broni wyrusza na ratunek swojej córce.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film komando online. Reżyserem filmu jest Mark L. Lester. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w piątek 04 październik 1985. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Komando" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Komando" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.