Koncert dla Irwinga (2003)

Koncert dla Irwinga 2019-03-16 22:39:08

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Koncert dla Irwinga" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • A Mighty Wind

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 31 min.

Data premiery

  • 2003-05-09

Data premiery DVD

  • 2003-05-09

Box office

  • $17,475,811

Studio

  • Castle Rock Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Para dokumentalna opowieść o zjednoczeniu się trzech legendarnych w latach 60-tych grup folkowych na specjalnym koncercie w Carnegie Hall, który został zorganizowany dla upamiętnienia zmarłego niedawno zasłużonego promotora i managera muzyki folk. Trochę zabawnych gagów, odrobina sentymentalizmu i przede wszystkim muzyka, to walory tego filmu.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film koncert dla irwinga online. Reżyserem filmu jest Christopher Guest. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 31 min. Premiera miała miejsce w piątek 09 maj 2003. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Koncert dla Irwinga" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Koncert dla Irwinga" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.