Kong: Wyspa Czaszki (2017)

Kong: Wyspa Czaszki 2018-11-30 17:41:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kong: Wyspa Czaszki" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Kong: Skull Island

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 58 min.

Data premiery

  • 2017-03-10

Data premiery DVD

  • 2017-03-10

Box office

  • $167,986,460

Studio

  • Warner Bros. Pictures/Legendary Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku — tak samo pięknej, jak i zdradliwej — nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

Wyprany potwór chaser przekonuje rząd Stanów Zjednoczonych do sfinansowania podróży na niezbadaną wyspę na Południowym Pacyfiku. Pod płaszczykiem badań geologicznych zespół podróżuje na "wyspę czaszki". Po przyjeździe grupa odkrywa, że ich misja może być skomplikowana przez dziką przyrodę, która zamieszkuje wyspę. Piękne widoki i śmiercionośne stwory tworzą oszałamiające wizualnie doznania, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę.

Recenzja

Z reguły większość filmów rzadko czuje się tak dobrze, gdy widzisz je po raz drugi. Ten film jest jednak wyjątkiem od tej reguły. To tak jak pisarze z Warner Brothers and Legendary zdecydowali: "Co by było, gdybyśmy zrobili sequel do Jack Black/Naomi Watts remake ustawiony podczas wojny wietnamskiej a la APOCALYPSE NOW? A w związku z tym, że z okazji otwarcia Weekendu zbliżającego się do 73 milionów dolarów, myślę, że można bezpiecznie założyć, że odpowiedzią jest rozbrzmiewające "Tak!". Tak się składa, że jest to nazwisko postaci Toma Hiddlestona, byłego kapitana brytyjskiej Służby Powietrznej, który spłonął z całej jego służby wojskowej. Jednak nadal mieszka w Azji Południowo-Wschodniej, wykorzystując swoje doświadczenie wojskowe do tego, w co chciałby wierzyć, że jest to dobry cywilizowany użytek humanitarny. Stąd jego pierwsze imię "Jack" (wywodzi się, jak sądzę, od "Union Jacka", symbolu niezłomnej brytyjskiej determinacji). Potem jest też relatywnie nowy przybysz Brie Larson grający w Masona Weavera; chłopięca fotoreporter, którego relacja z wojny wietnamskiej, na pierwszej linii frontu, nie skłaniała jej pacyfistycznych przekonań przeciwko zaangażowaniu Ameryki w ten proces, ani trochę. Nie ma dla niej moralnego zwrotu w górę (w przeciwieństwie, powiedzmy, do dziennikarskiego charakteru Davida Jansena w The GREEN BERETS)! I dlatego myślę, że nawet jeśli nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, pani Larson w niedalekiej przyszłości, tak samo jak od 1978 roku Sigourney Weaver, tak samo jak Lt. Hank Marlow (pilot myśliwca Sił Powietrznych Armii Amerykańskiej, uwięziony na wyspie od 1944 roku), zapewnia zarówno ulgę w komedii, jak i wzruszający wygląd w tym samym czasie. Mam na myśli minutę, w której można się śmiać z jego debaty z ppłk Slivko z First Air Cavalry, o którym stylu muzycznym jest lepszy; Depression-era swing lub rock-and-roll z lat 60. Następna chwila, prawie do łez doprowadza cię to, jak bardzo był w stanie odłożyć na bok swój pierwszy czas wojny....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kong: wyspa czaszki online. Reżyserem filmu jest Jordan Vogt-Roberts. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 1 godz. 58 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 marzec 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kong: Wyspa Czaszki" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kong: Wyspa Czaszki" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.