Konkurs Marvela fani mogą zarobić 1000 $ za oglądanie każdego filmu MCU

Konkurs Marvela fani mogą zarobić 1000 $ za oglądanie każdego filmu MCU

W tym, co wydaje się być marzeniem każdego fana Marvela, jeden szczęśliwy fan ma szansę zarobić 1000 dolarów na obejrzenie wszystkich filmów z Marvel Cinematic Universe. Po premierze Kapitana Marvela zaledwie kilka tygodni temu, fani Marvel na całym świecie przygotowują się do Avengerów: Endgame, i to może być doskonały sposób, aby się przygotować.

Czwarty film Avengers będzie kulminacją narracji, którą studio buduje od ostatniej dekady, od czasu premiery pierwszego filmu Iron Man. To dużo nie tylko dla tych, którzy są bezpośrednio zaangażowani, ale także dla fanów, którzy śledzą historię przez 21 filmów. Nagroda za taki poziom lojalności nie minie satysfakcji z tego, że wszyscy bohaterowie połączyli się w Avengers: Endgame, ale jeden szczęśliwy fan może mieć strzał w zdobycie znacznie większej nagrody.

 

W oczekiwaniu na Avengers: Endgame, Amerykańska firma CableTV ogłosił "The Marvel Film maraton", w którym zapłacą jednemu fanowi za obejrzenie wszystkich 20 filmów z MCU (Kapitan Marvel oczywiście nie wliczając w to filmu). Idealnym kandydatem jest nie tylko fan Marvela, ale także aktywny użytkownik mediów społecznościowych, który będzie miał za zadanie na żywo, podczas tagowania CableTV socials, swoich maratońskich przeżyć. Wybrany, szczęśliwy fan otrzyma 1000 dolarów w gotówce.

Podobnie jak w każdym innym konkursie lub "doświadczeniu", istnieją zasady i ograniczenia. Fani cudownych wrażeń są rozproszeni po całym świecie, ale tylko ci, którzy są obywatelami USA (i mają co najmniej 18 lat) mogą ubiegać się o tę "wymarzoną nagrodę" Ci, którzy spełniają te wymagania, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i przedstawić swoją kandydaturę w około 200 słowach. I choć doświadczenie dotyczy maratonu i obejrzenia 20 filmów, nie oznacza to, że wybrana osoba nie będzie miała przerwy, ponieważ będzie miała trzy dni na wykonanie zadania.

 

Oczywiście, musi być coś więcej niż tylko nagroda pieniężna za oglądanie wielu godzin akcji superbohaterów, dlatego wybrany kandydat otrzyma również wszystkie trzy zestawy Blu-ray MCU Blu-ray box, wraz z Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man i Wasp Blu-ray, a także "Marvel Marathon Survival Kit", który zawiera popcorn popper, Captain America, paczke popcornu Orville Redenbacher, kubek Gauntlet Thanos Infinity, koszulkę z Iron Man, kartę upominkową w wysokości 100 dolarów Grubhuba, oraz zestaw narzędzi Marvel.

 

To doświadczenie maratonu z pewnością spodoba się wielu fanom Marvela, a ciekawym (i zabawnym) będzie zobaczyć, jak wybrana osoba zorganizuje czas oraz jaki będzie ich rozeznanie i zainteresowania w mediach społecznych. Podsumowując, jest to zabawny eksperyment z wieloma atrakcjami, które w efekcie przyniosą rozrywkę nie tylko "wynajętym" super fanom, ale również tym, którzy podążają w dalszą podróż.