Kopciuszek (1950)

Kopciuszek 2018-12-01 02:34:19

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kopciuszek" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Cinderella

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 12 min.

Data premiery

  • 1950-03-04

Data premiery DVD

  • 1950-03-04

Studio

  • RKO Radio Pictures

Kategoria wiekowa

  • G

Zobacz również

Zarys fabuły

Kopciuszek to przezwisko pięknej, pracowitej i dobrej dziewczynki, nadane jej przez złą macochę i samolubne przyrodnie siostry. Zazdrosne o jej urodę każą wykonywać Kopciuszkowi najcięższe, najbardziej brudne prace, aby pod warstwą brudu i sadzy ukryć jej powab i wdzięk. Mimo to Kopciuszek potrafi zachować pogodę ducha i marzyć o swoim szczęściu u boku przystojnego księcia. Dzięki pomocy swojej matki chrzestnej - dobrej wróżki i jej magii, Kopciuszek bierze udział w królewskim balu. Wygląda tak zachwycająco, że urzeczony jej niezwykłą urodą Książę, nie widzi poza nią świata. Szczęście nie trwa długo. O północy Kopciuszek musi wrócić do domu, bo czar pryśnie. Wymyka się z pałacu, gubi na schodach swój pantofelek. Książę rozpoczyna poszukiwania pięknej dziewczyny, która skradła jego serce.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kopciuszek online. Reżyserem filmu jest Hamilton Luske. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 12 min. Premiera miała miejsce w sobota 04 marzec 1950. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kopciuszek" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kopciuszek" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.