Kraina lodu II (2019)

Kraina lodu II 2019-02-28 16:06:01

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kraina lodu II" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Frozen 2

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Data premiery

  • 2019-11-22

Studio

  • Walt Disney Pictures

Zobacz również

Zarys fabuły

"Kraina lodu 2" to kontynuacja amerykańskiego filmu animowanego o tym samym tytule z roku 2013. Film opowiada losy dwóch księżniczek, Elzie i Annie, oraz bałwanie Olafie. Elsa ma moc, dzięki której może zamrażać przedmioty. Przez ten fakt w dzieciństwie omal nie zabiła siostry i dlatego nosi rękawiczki, aby ukryć swoją moc. Gdy Elsa zostaje ukoronowana na królową, dochodzi między siostrami do kłótni, w wyniku czego Anna zdejmuje rękawiczki Elsy i uwalnia jej moc. Mieszkańcy uważają ją wtedy za wiedźmę.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kraina lodu ii online. Reżyserem filmu jest Chris Buck. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Premiera miała miejsce w piątek 22 listopad 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kraina lodu II" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kraina lodu II" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.