Krawiec z Panamy (2001)

Krawiec z Panamy 2018-11-30 19:27:15

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Krawiec z Panamy" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Tailor of Panama

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 49 min.

Data premiery

  • 2001-03-30

Data premiery DVD

  • 2001-03-30

Box office

  • $13,123,070

Studio

  • Columbia Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Bezlitosny i zarazem uwodzicielski Andy Osnard (Pierce Brosnan) to brytyjski szpieg, wypędzony do Panamy. Jego tajną bronią jest Harry Pendel (nagrodzony Oskarem Geoffrey Rush), obecnie bogacz i najbardziej wpływowy krawiec w kraju. Harry jest powszechnie znany z pasji do opowiadania fantastycznych historii i markowych garniturów. Film ewoluuje od dramatu do farsy, w którą przeradza się w momencie, gdy opowieści Harryego wymykają się spod kontroli. Niespodziewanie i niezauważalnie wywołują lawinę wydarzeń, które mogą zagrozić bezpieczeństwu Panamy i wszystkiemu, co w życiu Harryego jest najważniejsze.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film krawiec z panamy online. Reżyserem filmu jest John Boorman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 49 min. Premiera miała miejsce w piątek 30 marzec 2001. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Krawiec z Panamy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Krawiec z Panamy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.