Król Lew 3: Hakuna Matata (2004)

Król Lew 3: Hakuna Matata 2018-12-06 11:15:27

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Król Lew 3: Hakuna Matata" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Lion King 1 1/2

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 15 min.

Data premiery

  • 2004-02-10

Data premiery DVD

  • 2004-02-10

Studio

  • Disney Toon Studios

Kategoria wiekowa

  • G

Zobacz również

Zarys fabuły

W nowym pełnometrażowym filmie ze studia Walta Disney, z dwójką najmniej docenionych a zarazem największych bohaterów sawanny - Timonem i Pumbą w rolach głównych, panuje radość, humor i zabawa! Król Lew 3 jest rozdziałem poprzedzającym opowieść o Simbie. Wspaniała ścieżka dźwiękowa zawiera nową piosenkę autorstwa Eltona Johna i Tima Rice'a "That's All I Need". Dzięki tej przygodowej komedii dowiecie się skąd pochodzą Timon i Pumba, jak się spotkali, i jak pomogli Simbie uratować Serengeti. Dzięki tej historii zrozumiecie najważniejsze wydarzenia znane z Króla Lwa, które wyglądają nieco inaczej, kiedy patrzy się na nie z perspektywy dwójki wesołych przyjaciół - jak na przykład scena w której król Mufasa przedstawia swoim poddanym małego Simbę. Wystarczy rzec, że podczas tej podniosłej chwili, gdy wszystkie zwierzęta składały pokłon swemu nowemu władcy, stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Przygotujcie się na zabawę naprawdę królewskiego formatu razem z wszystkimi ulubieńcami, Timonem i Pumbą, a także dwójką nowych bohaterów - mamą Timona i wujkiem Maksem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film król lew 3: hakuna matata online. Reżyserem filmu jest Bradley Raymond. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 15 min. Premiera miała miejsce w wtorek 10 luty 2004. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Król Lew 3: Hakuna Matata" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Król Lew 3: Hakuna Matata" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.