Kronika wypadków (1980)

Kronika wypadków 2019-03-14 23:00:34

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kronika wypadków" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Tytuł oryginalny

  • The Falls

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 3 godz. 5 min.

Data premiery

  • 1996-07-24

Data premiery DVD

  • 1996-07-24

Studio

  • British Film Institute

Zobacz również

Zarys fabuły

Posługując się technikami paradokumentalnymi, reżyser stworzył niepowtarzalną galerię 92 postaci - ofiar niewyjaśnionych zdarzeń. Niektóre z sekwencji trwają zaledwie kilka sekund, ale wszystkie układają się w apokaliptyczną mozaikę, katalog typów ludzkich, w których rzeczywistość miesza się z sennym koszmarem, a dominującym elementem jest zagadkowa skłonność bohaterów do utożsamiania się z ptakami. Muzykę do filmu napisali Michael Nyman oraz Brian Eno.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kronika wypadków online. Reżyserem filmu jest Peter Greenaway. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 3 godz. 5 min. Premiera miała miejsce w środa 24 lipiec 1996. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kronika wypadków" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kronika wypadków" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.