Księga dżungli (1994)

Księga dżungli 2019-03-13 23:36:42

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Księga dżungli" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Jungle Book

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 51 min.

Data premiery

  • 1994-12-25

Data premiery DVD

  • 1994-12-25

Studio

  • Buena Vista

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Ekranizacja znanej powieści Rudyarda Kiplinga. Podczas ekspedycji tygrys zabija ojca małego chłopca, Mowgli (Jason Scott Lee), który następnie gubi się w gęstwinie. Wychowywany przez zwierzęta wyrasta na prawdziwego mężczyznę i poznaje prawa przyrody.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film księga dżungli online. Reżyserem filmu jest Stephen Sommers. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 1 godz. 51 min. Premiera miała miejsce w niedziela 25 grudzień 1994. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Księga dżungli" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Księga dżungli" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.