Lady Bird (2017)

Lady Bird 2018-11-30 16:43:11

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Lady Bird" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 2017-12-01

Data premiery DVD

  • 2017-12-01

Box office

  • $48,285,330

Studio

  • A24

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Christine „Lady Bird” McPherson (Saoirse Ronan) ze wszystkich swych młodzieńczych sił sprzeciwia się matce (Laurie Metcalf). Kobiecie silnej, wyrazistej o jasno sprecyzowanych poglądach, pracującej bez wytchnienia jako pielęgniarka po tym, jak jej mąż (Tracy Letts) stracił pracę. Warto wspomnieć, że bunt tytułowej Lady Bird to tak naprawdę walka z samą sobą, bowiem niezależność nastolatki jest lustrzanym odbiciem charakteru matki.

W 2002 roku w Sacramento w Kalifornii wkracza siedemnastoletnia dziewczynka o artystycznych upodobaniach.

Recenzja

Dzisiejsi nastolatkowie mogą myśleć, że są bardziej zaawansowani niż nastolatki z przeszłości, ale to nie mogło być bardziej odległe od prawdy. To prawda, że technologia sprawiła, że świat stał się dla nich mniejszy i mają większy dostęp do treści, ale jak tylko wejdą do szkoły średniej, wiele z tych dzieci nie może zgłębić świata, w którym pomimo mówienia o poważnych problemach, są one nadal traktowane jak dzieci. Nie uwierzyliby w to, ale to jest amerykański styl życia nastolatków od dłuższego czasu. Chcą być postrzegani z uwagi na swoją indywidualność i entuzjazm, by próbować coś zmienić. Zdecydowanie zasługują na to, aby być wysłuchanym, ale perspektywa jest czymś, co nie może zyskać, dopóki tego nie doświadczą.dzieci muszą wypróbować komplikacje w szkole, pracy, związkach, seksie, a nawet w swoich własnych hobby. To, co odróżnia dziś nowsze dzieci, to fakt, że z powodu mediów społecznościowych i nadużywania Internetu, wiele osób zakłada, że tylko widząc więcej z nich może zastąpić rzeczywistość. Niezależnie od tego, z jakiego pochodzenia się wywodzą, zobaczą kłopoty wszystkich tych rzeczy, gdy tylko zetkną się z nimi w rzeczywistości. Dla jednej nastoletniej dziewczyny przeżywa to wszystko, a niektóre z nich w Lady Bird. Christine "Lady Bird" (w tej roli Saoirse Ronan) właśnie rozpoczyna swój ubiegły rok w katolickim liceum, gdzie jej nadzieją jest ucieczka z Sacramento i przeprowadzka do Nowego Jorku. Widzi to jako ucieczkę od swojej ciężko wierzącej matki Marion (w tej roli Laurie Metcalf), więcej zrozumienia, ale przygnębiającego ojca Larry'ego (w tej roli Tracy Letts), i z miejsca, w którym czuje się nigdzie nie ma. O tych marzeniach opowiada z najbliższą przyjaciółką Julianne (w tej roli Beanie Feldstien). Lady Bird jest następnie powiedział, że jeśli chce mieć szansę dostać się do dowolnego z państwowych szkół, będzie musiała wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych, aby nadrobić swoje klasy okay.dołącza do teatru. Na początku wydaje się to udane, z jej występów w sztuce jesiennej, a nawet zdobycie chłopaka Danny'ego (w tej roli Lucas Hedges). Kiedy sprawy idą nie tak, ona nadal szuka drogi....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film lady bird online. Reżyserem filmu jest Greta Gerwig. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 01 grudzień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Lady Bird" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Lady Bird" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.