Łatwa cnota (1928)

Łatwa cnota 2019-03-13 22:37:45

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Łatwa cnota" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Easy Virtue

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Data premiery

  • 1928-06-01

Studio

  • Worldwide

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zobacz również

Zarys fabuły

Ta opowieść o kobiecie (Isabel Jeans), której drugie małżeństwo niszczy społeczna pogarda i ciemnota potępiająca ją za tragiczną przeszłośc, była silnym oskarżeniem panującej w pewnych kręgach hipokryzji. W zakończeniu kobieta po prostu rozstaje się ze swoim drugim mężem i jego nietolerancyjną rodziną, a następnie w czasie przyjęcia znika w mrokach nocy. O mężu mówi po prostu: "Mąż nie spełnił w wystarczający sposób moich oczekiwań". Hitchcock nalegał jednak, aby zakończenie zmienić. Zamiast podkreślać kobiecy ostracyzm i zdradę, jego zdaniem należało zwrócić uwagę na krzywdzące prawo oraz destrukcyjną rolę głodnej sensacji prasy.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film łatwa cnota online. Reżyserem filmu jest Alfred Hitchcock. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w piątek 01 czerwiec 1928. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Łatwa cnota" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Łatwa cnota" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.