Lew pustyni (1981)

Lew pustyni 2018-11-30 16:41:09

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Lew pustyni" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Lion of the Desert

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 53 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Okrutny generał Rodolfo Graziani (Oliver Reed) otrzymuje rozkaz od Benito Mussoliniego (Rod Steiger), nakazujący mu spacyfikowanie arabskich plemion w kolonialnej Libii. Jednak walka okazuje się być trudna, a oddziały Grazianiego są regularnie gromione przez Beduinów Omara Mukhtara (Anthony Quinn).

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film lew pustyni online. Reżyserem filmu jest Moustapha Akkad. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 2 godz. 53 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Lew pustyni" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Lew pustyni" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.