Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha (2005)

Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha 2019-02-22 13:05:23

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 5 min.

Data premiery

  • 2005-08-30

Data premiery DVD

  • 2005-08-30

Studio

  • Walt Disney Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG

Zarys fabuły

Niezapomniana historia Sticha i Lilo trwa w nowym, przezabawnym filmie Disneya Lilo i Stich 2. Ulubieni bohaterowie powracają w tej pogodnej komedii o rodzinie, przyjaźni i ich sile, dzięki której możliwe jest pokonanie podziałów pomiędzy różnymi światami. Przed wylądowaniem na Hawajach wszystkich 626 eksperymentów, Stich wiedzie rajskie życie. Pomaga Lilo pójść w ślady jej mamy, gdyż dziewczynka przygotowuje się do wzięcia udziału w wielkim konkursie tańca hula. Życie wydaje się beztroskie i wręcz idealne... do czasu, gdy niespodziewanie okazuje się, że Stich ma drobny feler. Wtedy świat staje na głowie! Teraz mała Lilo, Nani, Jumba i cała "Ohana" muszą zrobić wszystko, by przywrócić ład i uratować swego małego śmiesznego przyjaciela... przed nim samym. Nowa muzyka, trzy oryginalne piosenki Elvisa Presleya i wspaniałe materiały dodatkowe na DVD sprawiają, że Lilo i Stich 2 oczaruje i rozbawi całą rodzinę.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film lilo i stich 2: mały feler sticha online. Reżyserem filmu jest Michael LaBash. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 5 min. Premiera miała miejsce w wtorek 30 sierpień 2005. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.