Listopadowe kłamstwa (2015)

Listopadowe kłamstwa 2019-02-27 02:03:48

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Listopadowe kłamstwa" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Tytuł oryginalny

  • November Rule

Gatunek

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 34 min.

Data premiery

  • 2015-02-14

Studio

  • Capital Love

Zobacz również

Zarys fabuły

Steve (Mo McRae), przedsiębiorca produkujący obuwie sportowe, nie może pozbierać się po śmierci ojca. Nie chcąc się ustatkować, przyjmuje zasadę, iż każdy swój związek będzie kończył w listopadzie. Każdego pierwszego dnia owego miesiąca Steve wymyśla solidne kłamstwo, które pomaga mu zerwać z obecną dziewczyną. Wszystko się zmienia, gdy poznaje Leah (Tatyana Ali), kobietę swoich marzeń, co skłania go do większych refleksji nad swoim życiem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film listopadowe kłamstwa online. Reżyserem filmu jest Mike Elliott. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 34 min. Premiera miała miejsce w sobota 14 luty 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Listopadowe kłamstwa" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Listopadowe kłamstwa" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.