Los Angeles w ogniu (1997)

Los Angeles w ogniu 2018-12-01 03:07:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Los Angeles w ogniu" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Riot

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz.

Data premiery

  • 1997-04-27

Data premiery DVD

  • 1997-04-27

Studio

  • Evergreen Hallmark

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Cztery splatające się ze sobą historie o krwawych zamieszkach w Los Angeles w 1992 roku. Policjant Boomer wraz z kolegami znajdował się w dzielnicy South Central, zamieszkałej głównie przez kolorową ludność, kiedy ogłoszono komunikat, że policjanci oskarżeni o pobicie Rodneya Kinga zostali uniewinnieni. Na ulicach wybuchają zamieszki. Funkcjonariusze nie otrzymują wsparcia. W centrum handlowym rozpoczyna się grabież. Dwaj Latynosi wykorzystują sytuację i napadają na Jeffa, który prowadzi sklep monopolowy. Ojciec w obronie syna wyciąga broń.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film los angeles w ogniu online. Reżyserem filmu jest Galen Yuen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. Premiera miała miejsce w niedziela 27 kwiecień 1997. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Los Angeles w ogniu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Los Angeles w ogniu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.