Łowcy diamentów (2001)

Łowcy diamentów 2019-03-16 12:33:29

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Łowcy diamentów" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Diamond Hunters

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Kategoria wiekowa

  • R

Zarys fabuły

Saga rodziny van der Bylów,na czele której stoi dumny i nieugięty senior rodu, Jacob,właściciel diamentowego imperium.Starzejący się,schorowany magnat stara się przed śmiercią zadbać o interesy.Jest gotów odsunąć od władzy marnotrawnego syna,aby ratować rodzinny majątek. To opowieść o wielkiej fortunie,prawdziwej miłości i pasji,pełna przygód i misternych intryg,nieuchronnie prowadzących do dramatycznego końca...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial łowcy diamentów online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat obyczajowy. Cały serial trwa około 1 godz. 42 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Łowcy diamentów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Łowcy diamentów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.