Mały Książę (2015)

Mały Książę 2018-12-12 12:01:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mały Książę" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Le Petit Prince

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 48 min.

Data premiery

  • 2015-07-01

Zobacz również

Zarys fabuły

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mały książę online. Reżyserem filmu jest Mark Osborne. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 48 min. Premiera miała miejsce w środa 01 lipiec 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mały Książę" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mały Książę" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.