Mama (2014)

Mama 2018-11-30 23:25:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mama" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Mommy

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 20 min.

Data premiery

  • 2014-10-08

Data premiery DVD

  • 2014-10-08

Studio

  • Lionsgate

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Owdowiała kobieta wychowuje samotnie agresywnego syna. Chłopak ma piętnaście lat i cierpi na ADHD. Wspólnie próbują związać koniec z końcem i stawić czoła problemom. Nieoczekiwanie w ich życiu pojawia się Kyla, tajemnicza sąsiadka mieszkająca po drugiej stronie drogi. Dziewczyna sprawia, że w życiu matki i syna znów pojawia się nadzieja na lepszą przyszłość.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mama online. Reżyserem filmu jest Xavier Dolan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 20 min. Premiera miała miejsce w środa 08 październik 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mama" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mama" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.