Mary Poppins powraca (2018)

Mary Poppins powraca 2018-11-30 12:45:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mary Poppins powraca" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Mary Poppins Returns

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2018-12-19

Studio

  • Walt Disney Pictures

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Dziesięciolecia po jej pierwotnej wizycie, magiczna niania wraca, aby pomóc rodzeństwu Banks i dzieciom Michaela przejść przez trudny okres w ich życiu.

W londyńskiej dzielnicy Depression-era, Jane i Michael Banks, wraz z trójką dzieci Michaela, odwiedzają enigmatyczne Mary Poppins po osobistej stracie. Dzięki swoim wyjątkowym magicznym umiejętnościom i z pomocą przyjaciela Jacka pomaga rodzinie na nowo odkryć radość i cuda zaginione w ich życiu.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mary poppins powraca online. Reżyserem filmu jest Rob Marshall. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Musical. Premiera miała miejsce w środa 19 grudzień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mary Poppins powraca" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mary Poppins powraca" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.