Marzenie jedzie tramwajem (1954)

Marzenie jedzie tramwajem 2019-03-14 20:43:27

Źródło: filmweb.pl

Film "Marzenie jedzie tramwajem" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • La Ilusión viaja en tranvía

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Dwóch pracowników zajezdni tramwajowej; motorniczy i kontroler biletów w dniu wolnym od pracy postanawia ukraść swój dawny tramwaj przeznaczony do złomowania i wyruszyć w ostatni kurs po mieście. Po drodze zabierają pasażerów, ale nie żądają od nich zapłaty za podróż (amerykańska turystka od razu wyczuwa komunistyczny spisek, a pewien emeryt składa nawet zażalenie do zarządu Tramwajów Miejskich). W trakcie tej podróży mnożą się niezwykłe wydarzenia; rankiem wsiadają rzeźnicy z im tylko właściwym bagażem - wielkimi połciami mięsa; kobiety dźwigające figurę Chrystusa. W 1931 roku podobna historia wydarzyła się naprawdę; grupa surrealistów wynajęła w Sewilii tramwaj i zabierając na przejażdżkę zespół muzyczny oraz grupę przyjaciół, spędziła dzień wywołując zamieszanie na każdym przystanku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film marzenie jedzie tramwajem online. Reżyserem filmu jest Luis Buñuel. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Marzenie jedzie tramwajem" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Marzenie jedzie tramwajem" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.