Menedżer w bamboszach (1992)

Menedżer w bamboszach 2019-03-14 21:11:00

Źródło: filmweb.pl

Film "Menedżer w bamboszach" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Spotswood

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 37 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu osadzona jest w realiach lat sześćdziesiątych. Brytyjski konsultant, specjalista od wydajności przybywa do Spotswood, małego miasteczka w Australii, w celu poprawienia produktywności w borykającej się z problemami lokalnej fabryce mokasynów. Firma jest własnością miłego starszego pana, który ceni sobie zadowolenie swoich pracowników ponad zysk przedsiębiorstwa, co prowadzi w niedługim czasie do kłopotów finansowych. Jedynie dzięki sprzedaży części udziałów przez ostatnie kilka lat spółka wykazywała zyski. Po przeprowadzeniu obserwacji, konsultant zaleca zwolnienie większości załogi w celu poprawy sytuacji firmy i zwiększenia efektywności, na co niechętnie przystaje właściciel. Jednak konsultant zaczyna wątpić w słuszność wyników swoich analiz gdy lepiej poznaje przyjaznych, kochających zabawę miejscowych pracowników.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film menedżer w bamboszach online. Reżyserem filmu jest Mark Joffe. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 37 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Menedżer w bamboszach" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Menedżer w bamboszach" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.