Midsommar. W biały dzień (2019)

Midsommar. W biały dzień 2019-06-01 14:11:25

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Midsommar. W biały dzień" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Midsommar

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz.

Data premiery

  • 2019-07-03

Studio

  • A24

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Film "Midsommar. W biały dzień" opowiada losy amerykańskiej pary, która przechodzi kryzys. Główni bohaterowie mają na imię Dani i Christian. Niespodziewanie w rodzinie Dani dochodzi do tragedii, która powoduje, że Dania postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół w podróży do Skandynawskiej wioski odciętej od świata. W tej miejscowości co 90 lat obchodzi się święto przesilenia letniego. Festiwal ten trwa 9 dni i wydaje się normalnym festiwalem, lecz z czasem zaczyna być to coraz bardziej przerażające i dziwne.

Dani (Florence Pugh) i Christian (Jack Reynor) to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Jednak to, co z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy niezachodzącego słońca, z czasem przybiera nieoczekiwany, przerażający obrót. Lokalni mieszkańcy zapraszają amerykańskich gości do udziału w niepokojących rytuałach. W sielskiej scenerii rozpoczyna się dziewięciodniowy festiwal coraz dziwniejszych obrzędów, których rezultat zadecyduje o życiu i śmierci biorących w nich udział.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film midsommar. w biały dzień online. Reżyserem filmu jest Ari Aster. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 2 godz. Premiera miała miejsce w środa 03 lipiec 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Midsommar. W biały dzień" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Midsommar. W biały dzień" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.