Midway (2019)

Midway 2019-07-09 12:03:51

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Midway" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2019-11-08

Studio

  • Summit Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

"Midway" to film wojenny, który opowiada o bitwie o tej samej nazwie. Bitwa miała miejsce na środkowym Pacyfiku w dniach 4-7 czerwca 1942 roku. Bitwa ta toczyła się w trakcie II wojny światowej, przez Stany Zjednoczone i Japonię. Midway okazała się porażką Japonii od prawie 350 lat. Bitwa o Midway doczekała się nawet upamiętnienia i dlatego 4 czerwca Amerykanie obchodzą rocznice. Siły Stanów zjednoczonych były mniejsze niż siły Japonii, ale Japonia i tak przegrała. Film trafi do kin w listopadzie tego roku.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film midway online. Reżyserem filmu jest Roland Emmerich. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Premiera miała miejsce w piątek 08 listopad 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Midway" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Midway" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.