Między prawdą a kłamstwem (2017)

Między prawdą a kłamstwem 2018-11-30 16:34:10

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Między prawdą a kłamstwem" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Concealed

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 26 min.

Data premiery

  • 2017-05-01

Studio

  • New Thought Productions

Zarys fabuły

Początkujący aktor z RPA – Max, przylatuje do Sydney w Australii na przesłuchanie, które może odmienić jego karierę. Po lądowaniu z przerażeniem odkrywa, że jego dziewczyna Sallie zaginęła, a cała sprawa wydaje się być dziwna od samego początku. Sfrustrowany brakiem postępów w pracy policji, z pomocą przyjaciela Richarda wyrusza na poszukiwanie ukochanej. Ekstremalne przeszkody, które napotkają, wywrą na nich potężne fizyczne i psychiczne piętno.

Max, zmagający się z problemami aktor mieszkający w RPA, przyleciał do Sydney w Australii na przesłuchanie swojego życia. Jak tylko wyląduje, sprawy zaczynają się potwornie źle, gdy jego dziewczyna Sallie znika. Sfrustrowany brakiem postępów w jej odnalezieniu przez policję, Max wyrusza w desperackie poszukiwania z pomocą przyjaciela z dzieciństwa Richarda. Poszukiwania pary popychają ich zarówno do zewnętrznych, jak i wewnętrznych krańców w ich rozpaczliwej sytuacji, aby znaleźć Sallie.

Recenzja

Max, zmagający się z problemami aktor mieszkający w RPA, przyleciał do Sydney w Australii na przesłuchanie swojego życia. Jak tylko wyląduje, sprawy zaczynają się potwornie źle, gdy jego dziewczyna Sallie znika. Sfrustrowany brakiem postępów w jej odnalezieniu przez policję, Max wyrusza w desperackie poszukiwania z pomocą przyjaciela z dzieciństwa Richarda. Ukryte jest kolejnym rozczarowaniem z zeszłego roku, ale również film, który po prostu nie jest tak dobry, jak mógł mieć nadzieję lub chciał być po prostu głupi i mam na myśli strasznie głupi film z pięknymi nijakimi wykonaniami, jak również. (0/10)

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film między prawdą a kłamstwem online. Reżyserem filmu jest Shane T. Hall. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 26 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 01 maj 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Między prawdą a kłamstwem" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Między prawdą a kłamstwem" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.