Miłej zimy, do zobaczenia na plaży! (2017)

Miłej zimy, do zobaczenia na plaży! 2018-11-30 13:30:10

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Miłej zimy, do zobaczenia na plaży!" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Buon inverno

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Czas trwania

  • 1 godz. 31 min.

Data premiery

  • 2017-09-06

Zarys fabuły

Co roku latem na plaży Mondello w Palermo pojawia się ponad tysiąc kabin plażowych, które znajdują dodatkowe zastosowanie i pełnią rolę domków kempingowych dla odpoczywających tu niezamożnych wakacjowiczów. Dla tych ludzi oferują one szansę, aby schronić się za wspomnieniem statusu społecznego, który ostatni kryzys całkowicie podważył. Pewna włoska rodzina popada w długi, aby wyjechać na wakacje nad morze i wyglądać na zamożnych wśród innych kąpiących się. Trzy Włoszki opalają się i kąpią, aby poczuć się młodziej i stać się gwiazdami lata, podczas gdy na tej samej plaży włoski polityk szuka przyszłych wyborców, a barman próbuje zarobić jak najwięcej pieniędzy, aby przetrwać zimę. Wszyscy z niecierpliwością czekają na włoskie święto państwowe z okazji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, czyli na przypadającą 15 sierpnia noc Ferragosto. A wszystko po to, aby znaleźć się w centrum letnich targów próżności i dalej udawać, że kryzys gospodarczy nie istnieje. Fim jest ironicznym spojrzeniem na włoską klasę robotniczą będącą na wakacjach. Okazuje się, że brak pieniędzy nie jest wcale dla niej przeszkodą w doskonałej letniej zabawie.

Recenzja

Nazywa się to filmem dokumentalnym, ale wydaje się być w kpiącym stylu dokumentalnym np. Ulricha Seidla. Niewiele się dzieje: ktoś sprzedaje przekąski, inny facet prowadzi kampanię, aby zostać burmistrzem - prawdopodobnie bez szansy. Szczytowym wydarzeniem sezonu jest konkurs karaoke 15 sierpnia. Aby obejrzeć ten film, potrzeba sporej porcji cierpliwości i więcej niż normalnego zainteresowania zwykłym życiem zwykłych ludzi na sycylijskiej plaży, to ten film jest bardzo satysfakcjonujący.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film miłej zimy, do zobaczenia na plaży! online. Reżyserem filmu jest Giovanni Totaro. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dokumentalny. Cały film trwa około 1 godz. 31 min. Premiera miała miejsce w środa 06 wrzesień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Miłej zimy, do zobaczenia na plaży!" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Miłej zimy, do zobaczenia na plaży!" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.