Miłość w Seattle (2009)

Miłość w Seattle 2018-12-15 13:09:39

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Miłość w Seattle" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Love Happens

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 49 min.

Data premiery

  • 2009-09-18

Data premiery DVD

  • 2009-09-18

Box office

  • $22,927,390

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Romantyczny dramat o wdowcu (Aaron Eckhart), którego książka o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach życiowych zmienia go w guru od samopomocy. Podczas biznesowego wyjazdu do Seattle zakochuje się w kobiecie (Jennifer Aniston), która uczęszcza na jedno z jego seminariów. Wówczas odkrywa, że sam nie do końca pogodził się ze śmiercią żony.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film miłość w seattle online. Reżyserem filmu jest Brandon Camp. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 49 min. Premiera miała miejsce w piątek 18 wrzesień 2009. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Miłość w Seattle" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Miłość w Seattle" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.