Mój brat niedźwiedź (2003)

Mój brat niedźwiedź 2018-11-30 13:40:25

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mój brat niedźwiedź" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Brother Bear

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 25 min.

Data premiery

  • 2003-11-01

Data premiery DVD

  • 2003-11-01

Box office

  • $85,095,337

Studio

  • Buena Vista Pictures

Kategoria wiekowa

  • G

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Disney z dumą prezentuje animowany film MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, wspaniałą epicką przygodę, niosącą moc humoru, a zarazem wzruszeń, z pięcioma nowymi, cudownymi piosenkami autorstwa zdobywcy Oscara - Phila Collinsa. Jest to doskonała rozrywka, która zachwyci całą rodzinę. Niezwykle widowiskowy film, oparty na motywach starej indiańskiej legendy, opowiada historię zapalczywego chłopca o imieniu Kenai, który za sprawą magii zostaje przemieniony w niedźwiedzia. Musi teraz oglądać świat z zupełnie nowej perspektywy, pobierając tym samym jedyną w swoim rodzaju, niezwykle wartościową lekcję życia. Starając się znaleźć sposób, by powrócić do ludzkiej postaci i nie mogąc porozumieć się ze swoim starszym bratem, Kenai zaprzyjaźnia się z wesołym niedźwiadkiem grizzly - Kodą i razem ruszają w pełną niebezpieczeństw podróż. Pośród zapierającej dech, przepięknej scenerii poznają wiele dzikich zwierząt, w tym dwa zabawne łosie Rutta i Tuka, wełniste mamuty, niesforne barany i inne!

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mój brat niedźwiedź online. Reżyserem filmu jest Aaron Blaise. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 25 min. Premiera miała miejsce w sobota 01 listopad 2003. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mój brat niedźwiedź" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mój brat niedźwiedź" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.