Mokra robota (2007)

Mokra robota 2019-12-27 14:02:38

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mokra robota" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • You Kill Me

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Data premiery

  • 2007-07-13

Data premiery DVD

  • 2007-07-13

Box office

  • $2,311,434

Studio

  • IFC Films

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Frank Falenczyk, główny bohater to członek rodzinnej, polskiej mafii w Buffalo. Może wydawać się to dziwne, ale lubi swoją pracę, mimo tego, że jest zabójcą i w dodatku alkoholikiem. Przez swoją miłość do opróżniania butelek zawala ważne zlecenie. Jego zdenerwowana rodzina wysyła go do San Francisco, aby tam Frank doszedł do siebie i zerwał z nałogiem. I faktycznie Falenczyk zaczyna pracę w kostnicy, uczęszcza do klubu AA, a nawet poznaje swoją drugą połówkę. Wszystko kończy się, kiedy napływają do niego pewne, nieprzyjemne wieści - musi wracać do Buffalo, aby obronić honor swojej rodziny. Nie wyrusza jednak sam - zabiera swoją ukochaną.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mokra robota online. Reżyserem filmu jest John Dahl. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia kryminalna. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w piątek 13 lipiec 2007. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mokra robota" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mokra robota" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.