Molokai - historia ojca Damiana (1999)

Molokai - historia ojca Damiana 2019-03-15 23:10:16

Źródło: filmweb.pl

Film "Molokai - historia ojca Damiana" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Molokai: The Story of Father Damien

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 57 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Film opowiada o prawdziwych losach Ojca Damiana - belgijskiego księdza, który ryzykował swoje życie by móc poświęcić się kolonii trędowatych na Molokai - wyspie archipelagu Hawajów. Ojca Damiana można postrzegać jak prawdziwego bohatera; silny, władczy, umiejący oczarować każdego swoimi niezwykłymi predyspozycjami radzenia sobie z przeszkodami. Dzięki zdolnościom przywódczym zdołał przywrócić porządek i ład we wspólnocie, która nie była mu przychylna.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film molokai - historia ojca damiana online. Reżyserem filmu jest Paul Cox. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 1 godz. 57 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Molokai - historia ojca Damiana" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Molokai - historia ojca Damiana" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.