Moonlight in Vermont (2017)

Moonlight in Vermont 2019-01-27 16:30:56

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Moonlight in Vermont" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz.

Data premiery

  • 2017-04-08

Studio

  • Crown Media Productions

Kategoria wiekowa

  • TV-G

Zobacz również

Zarys fabuły

Maklerka z Nowego Jorku Fiona (Lacey Chabert) zostaje porzucona przez Nate'a (Jesse Moss). Aby otrząsnąć się po rozstaniu i uporządkować dotychczasowe życie kobieta wyjeżdża Vermont, gdzie jej rodzice prowadzą hotel. Niespodziewanie gościem zajazdu zostaje Nate z nową dziewczyną. Fiona postanawia go odzyskać, więc udaje, że wyluzowany szef kuchni Derek (Carlo Marks) jest jej partnerem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film moonlight in vermont online. Reżyserem filmu jest Mel Damski. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Romans. Cały film trwa około 2 godz. Premiera miała miejsce w sobota 08 kwiecień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Moonlight in Vermont" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Moonlight in Vermont" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.