Mother Machree (1928)

Mother Machree 2019-03-16 00:32:37

Źródło: filmweb.pl

Film "Mother Machree" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 15 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Ellen McHugh zwana Matką Marchee, jest biedną irlandzką emigrantką mieszkającą w USA. Zatrudnia się w wesołym miasteczku, by móc wysłać syna Briana do szkoły, ale kiedy wychodzi to na jaw, jest zmuszona pozwolić by adoptowali go van Studdifordowie, dyrektor szkoły i jego żona. Sama Marchee zatrudnia się jako gospodyni domowa u państwa Cutting, gdize wychowuje ich córkę Editth. Wiele lat później Edith zakochuje się w Brianie.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mother machree online. Reżyserem filmu jest John Ford. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 15 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mother Machree" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mother Machree" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.