Mroczne umysły (2018)

Mroczne umysły 2018-12-11 15:55:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mroczne umysły" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Darkest Minds

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Data premiery

  • 2018-08-03

Data premiery DVD

  • 2018-08-03

Studio

  • 20th Century Fox

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Gdy młodzi ludzie w tajemniczy sposób nabywają niezwykle silnych mocy, rząd uznaje ich za zagrożenie i skazuje na pobyt w zamknięciu. Szesnastoletnia Ruby, której moce nie mają sobie równych, ucieka z obozu i dołącza do grupy zbiegłych nastolatków, szukających bezpiecznej przystani. Wkrótce członkowie grupy uświadamiają sobie, że w świecie, w którym dorośli u władzy dopuścili się zdrady wobec nich, ucieczka nie wystarczy. Postanawiają utworzyć ruch oporu i wykorzystać dane im moce, by wziąć przyszłość w swoje ręce. Dowodzi nimi Liam, odważny chłopak, który zakochuje się w Ruby. Ona odwzajemnia jego uczucie, nie może się jednak do niego zbliżyć, bo zdaje sobie sprawę, że kontakt z nią grozi nieobliczalnymi konsekwencjami. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na drodze Ruby stają ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, by wykorzystać ją w swojej walce z władzami, co zmusza ją do dokonania niemożliwego wyboru między poświęceniem dla innych a własnym szczęściem.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mroczne umysły online. Reżyserem filmu jest Jennifer Yuh Nelson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Sci-Fi. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Premiera miała miejsce w piątek 03 sierpień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mroczne umysły" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mroczne umysły" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.