Mumia (2017)

Mumia 2018-11-30 17:03:02

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mumia" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Mummy

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 2017-06-09

Data premiery DVD

  • 2017-06-09

Box office

  • $80,072,590

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze „Star Trek: W nieznane” Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Choć bezpiecznie uwięziona w krypcie głęboko pod bezlitosną pustynią, starożytna księżniczka, której los został jej niesprawiedliwie odebrany, budzi się w naszych dzisiejszych czasach, przynosząc swoją złośliwość, rosnącą przez tysiąclecia, i przerażające przerażenia, które sprzeciwiają się ludzkiemu zrozumieniu.

Recenzja

Z dzisiejszym światem jest coś złego, a może zawsze tak było i uderza nas to, kiedy przestajemy na to patrzeć. Po prostu wracam z kina i nie mogę uwierzyć, że złe recenzje, które ten film niesprawiedliwie dostaje. Kiedy człowiek ma naprawdę wysokie oczekiwania, tak jak ja, życie nie jest naprawdę łatwe. Co więc jest nie tak z mamą? starą mamą? starą mamą fanów Mumii, obsesją "postaci", perfekcjonistami historii, których nawet "The Shawshank Redemption" nie usatysfakcjonuje.niektóre recenzje są po prostu nieprawdopodobnie bluźniercze i tendencyjne, napisane przez fanów "Szybkich i wściekłych", czy też meksykańskich fanów Telenovelasów, którzy nagle zdecydowali się pójść do kina, by obejrzeć jakiś film.Jedna z recenzji mówi, że to "film zombie", no cóż.... chodzi o istoty stworzone poprzez reanimację zwłok ludzkich, czy to przez naukę, czy przez przekleństwo, to to samo. Albo to jest "film doktora Jekylla", albo to, że mama wyglądała smutno, mam na myśli.... to jest po prostu nie do przyjęcia. Dlatego też jestem zmuszony napisać tę recenzję, moją drugą lub trzecią na IMDb w ciągu 6 lat.historia jest wieloaspektowa. Łatwy na początku, ale szybko robi się intensywnie i ciemno.1. akt dobrze układa konflikt, z dużą dawką przygody, która jest zamierzonym kontrastem z tym, co ma nastąpić. Główni bohaterowie zderzają się ze sobą, rysując główne linie historii. Mumia jest majestatyczna i fakt, że jest kobietą (w tej roli Sofia Boutell) jest jeszcze lepszy. Wywołuje mieszane uczucia podziwu i strachu. Jej historia zaczyna się od miłości, która staje się egoistyczna i dlatego stawia ją na ścieżce własnego upadku, gdzie w końcu staje się Mummy.2 akt, Mummy uwalnia horror i idzie dalej i dalej. Ma wystarczająco dużo przerażających momentów, które wypełnią ten horror Twój kielich. Główny bohater, grany przez Toma Cruise'a, jak zawsze, to znaczy, że daje 100%. Przechodzi transformację w filmie, od bycia beztroskim i oportunistą, do dojrzałego stanu bycia i pełnej świadomości tego, co dzieje się z nim i wokół niego. To właśnie tam przedstawia się Jekyll, on represjonuje....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mumia online. Reżyserem filmu jest Alex Kurtzman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w piątek 09 czerwiec 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mumia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mumia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.