My (2018)

My 2019-02-09 19:51:29

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "My" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Wij

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 2018-07-12

Zobacz również

Zarys fabuły

Latem w belgijsko-holenderskiej wiosce ośmioro nastolatków podejmuje grę z własną seksualnością. Do czego będą w stanie się posunąć, by przełamać wakacyjną nudę i zaspokoić potrzebę szybkiego zarobku? Na ile przekonanie o własnej dorosłości i gotowości na inicjację, będzie w stanie wytrzymać konfrontację z niedojrzałością emocjonalna typową dla tego wieku. Coraz odważniejsze eksperymenty popychają ich ku niebezpiecznej granicy między dobrem a złem.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film my online. Reżyserem filmu jest René Eller. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w czwartek 12 lipiec 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "My" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "My" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.