Na śmierć i życie (2013)

Na śmierć i życie 2018-12-24 13:02:29

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Na śmierć i życie" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Kill Your Darlings

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 44 min.

Data premiery

  • 2013-09-19

Data premiery DVD

  • 2013-09-19

Box office

  • $679,958

Studio

  • Sony Pictures Classics

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Allen Ginsberg (Daniel Radcliffe) studiuje na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Młody chłopak znajduje się pod ogromnym wpływem Luciena Carra (Dane DeHaan), bliskiego kolegi z roku, różniącego się od reszty studentów. Lucien wprowadza Ginsberga w świat narkotyków i nocnych imprez oraz zapoznaje z ekscentrycznym Williamem Burroughsem (Ben Foster) i obiecującym pisarzem Jackiem Kerouaciem (Jack Huston). Cała czwórka postanawia odrzucić zasady krępujące społeczeństwo i stworzyć nowy nurt w literaturze i kulturze. Wcielają swój plan w życie, jednak wszystko ulega zmianie w chwili, w której trójka z nich zostaje uwikłana w morderstwo.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film na śmierć i życie online. Reżyserem filmu jest John Krokidas. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 1 godz. 44 min. Premiera miała miejsce w czwartek 19 wrzesień 2013. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Na śmierć i życie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Na śmierć i życie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.