Naprzód Indie (2007)

Naprzód Indie 2019-04-14 17:37:37

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Naprzód Indie" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Chak De! India

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 30 min.

Data premiery

  • 2007-08-10

Data premiery DVD

  • 2007-08-10

Box office

  • $1,053,098

Studio

  • Yash Raj Films

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zarys fabuły

Kabir Khan (Shah Rukh Khan) zostaje trenerem kobiecej reprezentacji w hokeju na trawie. Zawodniczki zapomniały już czym jest gra dla ojczyzny. Jednak Kabir nie wierzy w przegraną swojej drużyny. Zamierza przywrócić honor i chwałę drużynie. Jednak czy jest gotowy na takie poświęcenie? I czy na poświęcenie są gotowe same zawodniczki? Kabir nie poddaje się i wierzy, że razem mogą jeszcze czegoś dokonać.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film naprzód indie online. Reżyserem filmu jest Shimit Amin. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat obyczajowy. Cały film trwa około 2 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 sierpień 2007. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Naprzód Indie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Naprzód Indie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.