Narzeczona (2002)

Narzeczona 2019-03-16 12:28:00

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Narzeczona" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Kiss the Bride

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Data premiery

  • 2002-10-16

Data premiery DVD

  • 2002-10-16

Studio

  • MGM Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Danisa "Danni" Sposato jest pierwszą z czterech sióstr, która wychodzi za mąż. Z tej okazji zjeżdża się jej cała włoska rodzina i oczywiście trzy ukochane siostrzyczki. W przeciwieństwie do panny młodej, która kultywuje tradycje, Nicoletta, Christina i Antonia nie marzą o ślubnym kobiercu. Etat żony i matki nie jest ich celem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film narzeczona online. Reżyserem filmu jest Vanessa Parise. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w środa 16 październik 2002. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Narzeczona" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Narzeczona" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.