Narzeczone ze zdjęcia (1934)

Narzeczone ze zdjęcia 2019-03-16 18:33:40

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Narzeczone ze zdjęcia" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Picture Brides

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 6 min.

Data premiery

  • 1934-04-24

Data premiery DVD

  • 1934-04-24

Studio

  • Allied Artists

Kategoria wiekowa

  • PASSED

Zobacz również

Zarys fabuły

Pięć panien młodych ("zamówionych" listownie) dociera do brazylijskiego miasteczka, którym niepodzielnie (i robiąc podejrzane interesy) rządzi Von Luden (Alan Hale). Mary Lee (Dorothy Libaire) zostaje odrzucona przez jej potencjalnego męża, Dave'a Harta (Regis Toomey), który jedak póżniej ratuje ją ze szponów Von Ludena, co prowadzi oczywiście do wielkiej miłości.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film narzeczone ze zdjęcia online. Reżyserem filmu jest Phil Rosen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Przygodowy. Cały film trwa około 1 godz. 6 min. Premiera miała miejsce w wtorek 24 kwiecień 1934. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Narzeczone ze zdjęcia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Narzeczone ze zdjęcia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.