Nawiedzony dom na wzgórzu (2018)

Nawiedzony dom na wzgórzu 2018-11-30 23:28:17

Źródło: filmweb.pl

Serial "Nawiedzony dom na wzgórzu" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Haunting of Hill House

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 50 min.

Zarys fabuły

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu.

Galera zdjęć

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 Steven Sees a Ghost
1 2 Open Casket
1 3 Touch
1 4 The Twin Thing
1 5 The Bent-Neck Lady
1 6 Two Storms
1 7 Eulogy
1 8 Witness Marks
1 9 Screaming Meemies
1 10 Silence Lay Steadily

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial nawiedzony dom na wzgórzu online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 50 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Nawiedzony dom na wzgórzu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Nawiedzony dom na wzgórzu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.