NetForce (1999)

NetForce 2019-03-16 17:59:52

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "NetForce" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 3 godz. 20 min.

Data premiery

  • 1999-02-01

Data premiery DVD

  • 1999-02-01

Studio

  • Trimark

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Rewelacyjna ekranizacja powieści Toma Clancy'ego ukazującej świat w XXI wieku. Dowódca NetForce, nowego wydziału FBI utworzonego do zwalczania przestępczości komputerowej w Internecie, Steven Day, zostaje zamordowany. Dochodzenie prowadzi jego przyjaciel Alex. Podczas gdy Net Force próbuje rozprawić się z nielegalnym internetowym imperium, niepostrzeżenie wyrastają nowi przywódcy komputerowego świata podziemnego.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film netforce online. Reżyserem filmu jest Robert Lieberman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 3 godz. 20 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 01 luty 1999. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "NetForce" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "NetForce" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.