Nic świętego (2007)

Nic świętego 2018-12-26 13:07:46

Źródło: filmweb.pl

Film "Nic świętego" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Nothing Is Private

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 4 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w latach 90. w okresie pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Jego bohaterką jest dorastająca Jasira. Jej rodzice żyją w separacji. Ojciec to Amerykanin libańskiego pochodzenia, matka - Amerykanka. Jasira angażuje się w niebezpieczny romans z narzeczonym swojej matki. Ta, dowiedziawszy się o tym, naciska, by córka przeprowadziła się do ojca, na co on przystaje. Rozwiązanie wydaje się być dobre. Jednak okazuje się krótkotrwałe. Jasira wchodzi w konflikt z sąsiadami. Poznaje dużo starszego od siebie rezerwistę. Mężczyzna, choć żonaty, ma plany wobec Jasiry.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film nic świętego online. Reżyserem filmu jest Alan Ball. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 4 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Nic świętego" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Nic świętego" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.