Niebieski ptak (1955)

Niebieski ptak 2019-03-15 23:29:47

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Niebieski ptak" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Il bidone

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 54 min.

Data premiery

  • 1962-10-01

Data premiery DVD

  • 1962-10-01

Studio

  • Prima Film

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Augusto jest drobnym oszustem, cynikiem, całe życie samotnym. Starzeje się i próbuje znaleźć kogoś bliskiego. Traci wspólników. Córka jest świadkiem jego aresztowania. Film opowiada o niemożności porozumienia, samotności człowieka.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film niebieski ptak online. Reżyserem filmu jest Federico Fellini. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 54 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 01 październik 1962. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Niebieski ptak" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Niebieski ptak" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.