Nieuchwytny Flynn (1985)

Nieuchwytny Flynn 2019-03-16 22:28:34

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Nieuchwytny Flynn" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • In Like Flynn

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 1985-08-14

Zobacz również

Zarys fabuły

Terri McLane, pracująca w nowojorskim wydawnictwie, zajmuje się zbieraniem materiałów do thrillerów słynnego powieściopisarza. Pewnego dnia znajduje w jednej z gazet ciekawą informację - fale wyrzuciły na brzeg Jamajki wypełnione diamentami ciało dawno zaginionego weterana wojny wietnamskiej. Aby poznać szczegóły, Terri wybiera się do Kingston, gdzie poznaje autora artykułu. Próbując wspólnie wyjaśnić tę zagadkę, zostają zamieszani w wojnę gangów.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film nieuchwytny flynn online. Reżyserem filmu jest Richard Lang. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Premiera miała miejsce w środa 14 sierpień 1985. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Nieuchwytny Flynn" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Nieuchwytny Flynn" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.